Magazin

Ceren Hindistan'ın çocuk doğurma ile ilgili şartları dikkat çekti

Hacer Jafar 26931
İçindekiler

"Sevgilim çocuk istiyor" diyen oyuncu Ceren Hindistan, "Şu an düşünmüyorum" cevabını verse de çocuk doğurma ile ilgili şartları dikkat çekti.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Ceren Hindistan, kızı Arya Rima'nın babası Ümit Aslan'dan 2016 yılında olaylı şekilde ayrılmış, bu ayrılık uzun süre magazin gündeminde yer almıştı.

Hindistan, kızı ve adını sır gibi saklayıp "Hayatımda gördüğüm en mükemmel erkek" dediği sevgilisi ile 4 Şubat'ta Maldivler'e gitmişti. Tatil uzadı, dün başka bir adaya geçtiler.

Posta'nın haberine göre; ünlü oyuncu, "Sevgilim çocuk istiyor. Ben de bebek mıncıklamayı özledim ama şu an düşünmüyorum. Çünkü kızımı tek başıma büyüttüm ve büyük zorlum çektim. İki dadı, aşçı, şoför tutmazsa doğurmam" şeklinde konuştu.

Ceren Hindisyan ile kızı Arya'nın tatil masraflarının zengin sevgili tarafından karşılandığı öğrenildi.

Göğüslerine ilk silikonu 18 yaşında taktıran Ceren Hindistan (32), "Emzirme döneminden sonra yeniletmiştim. Sonra kanser yaptığını öğrenince çıkarttım. Bir sene silikonsuz gezdim. Büyük boşluk hissettim, alışamadım.

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı üzerinden soru-cevap yapan Ceren Hindistan, "Bilerek mi zengin sevgili seçiyorsun, yoksa öyle mi denk geliyor?" sorusuna dikkat çeken bir karşılık vermişti.

Takipçisine, "Fakiri ne yapayım" şeklinde yanıt veren oyuncu, tepki çekmişti. Bazı sosyal medya kullanıcıları, "Her şey para değil, insana değer verin" yorumunda bulunmuştu.

Tatilde ayna karşısında poz vermeyi ihmal etmeyen 32 yaşındaki oyuncu, "Okyanus kızı" notunu taşıyan pozu ile formda görüntüsü ve kaslı karnı ile sosyal medyada binlerce beğeni almıştı.

Görüntlenme: 26931
Hacer Jafar