Ekonomi

Rus Otomotiv Devi, Türk Motor Parçalarına Talip!

Beliz Karasu bir ay önce 12985
İçindekiler

Rus Otomotiv Devi, Türk Motor Parçalarına Talip!

 

 

Rusya'nın otomotiv yedek parça alanında öncü şirketlerinden biri, Türkiye üretimi motor parçalarının ithalatı için harekete geçti.

 

Türkiye, otomotiv yedek parça sektöründe dünyanın önde gelen ihracat güçlerinden biri olarak kabul ediliyor. Bu alandaki dinamizm ve sürekli artan global talep, otomotiv ürünlerini e-ihracat açısından cazip kılmakta. Türkiye'deki otomotiv yedek parça sektörü, ihracat hacmiyle dikkat çekerek zirvedeki konumunu sürdürmekte.

 

Son gelişmelere göre, sektörün bu ihracat başarısı, en büyük e-ihracat portallarından TurkishExporter üzerinden yeni bir taleple taçlandı. Rusya pazarında yer alan bir yedek parça firması, Türkiye'den motorun hayati parçaları olan yakıt pompası ve enjeksiyon sistemleri gibi komponentleri temin etme niyetini ifade etti.

 

TürkishExporter ve global karşılığı olan Forie, Türkiye'nin en prestijli markalarından küçük işletmelere kadar geniş bir üye yelpazesi barındırıyor. Bu platformlar, üyelerine sundukları etkili e-ihracat tecrübesiyle birçok ülkenin otomotiv ithalatçı listelerini paylaşmakta.

 

Post Views: 12985
Beliz Karasu

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlendi *